Новини

15 листопада 2019, 10:28

Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
15 листопада 2019, 09:40

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 листопада

докладніше
15 листопада 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 18:23

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено робочу нараду на тему: «Обміління Шацьких озер: причини, наслідки, рішення»

докладніше
14 листопада 2019, 18:09

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 18:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше
14 листопада 2019, 18:00

У Книжковому клубі Верховної Ради України відбулася творча зустріч з відомим європейським філософом і політиком Сібе Шаап

докладніше
14 листопада 2019, 17:31

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони"

докладніше
14 листопада 2019, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

20 вересня 2019, 09:37

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці

Ухвалено законопроекти про реформу органів прокуратури та перезавантаження влади

У США анонсували зустріч Зеленського й Трампа

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

Видобуток бурштину врегулюють на законодавчому рівні

 

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії.

Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами "Земля як фактор розвитку українського села" глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення.

Зокрема, для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/321817)

Ухвалено законопроекти про реформу органів прокуратури та перезавантаження влади

Ранкове засідання 19 вересня

Під час ранкового засідання народні депутати розглянули низку законопроектів, пов'язаних із питаннями інформаційної безпеки, реформою органів прокуратури, перезавантаженням влади, вдосконаленням процедури публічних закупівель та детінізацією розрахунків у сфері торгівлі і послуг.

Зокрема, в першому читанні ухвалено законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (No 2035). (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321841)

У США анонсували зустріч Зеленського й Трампа

У рамках сесійного тижня Генеральної Асамблеї ООН на рівні лідерів держав і урядів, який розпочнеться 23 вересня, має відбутися зустріч Президентів України та США Володимира Зеленського та Дональда Трампа. Про це повідомив американський віце-президент Майк Пенс під час телефонної розмови із главою нашої держави в середу. "Обговорювали зустріч Президента Трампа з Президентом Зеленським, яка має відбутися наступного тижня на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку", - йдеться в заяві на сайті Білого дому. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321843)

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

Проект закону про Державний бюджет України на 2020 рік було подано Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України 15 вересня. 16 вересня проект закону надано народним депутатам України та Рахунковій палаті для ознайомлення.

Представлення проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік на пленарному засіданні Верховної Ради планується 20 вересня. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321818)

Видобуток бурштину врегулюють на законодавчому рівні

У Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування під головуванням керівника комітету народного депутата України Олега Бондаренка відбулася зустріч щодо створення робочої групи із законодавчого врегулювання питань, які стосуються видобутку бурштину. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321819)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua