Новини

27 лютого 2020, 17:35

У Верховній Раді України відбувся форум на тему: "Підвищення кліматичних амбіцій: позиція органів місцевого самоврядування та молодих лідерів"

докладніше
27 лютого 2020, 16:55

У приймальні Верховної Ради України особистий прийом громадян провела народний депутат Олена Мошенець

докладніше
27 лютого 2020, 16:49

«Ґендерна експертиза законопроектів має проводитися в усіх Комітетах Верховної Ради та на рівні Уряду», - Олена Кондратюк

докладніше
27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

20 вересня 2019, 09:37

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці

Ухвалено законопроекти про реформу органів прокуратури та перезавантаження влади

У США анонсували зустріч Зеленського й Трампа

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

Видобуток бурштину врегулюють на законодавчому рівні

 

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії.

Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами "Земля як фактор розвитку українського села" глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення.

Зокрема, для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/321817)

Ухвалено законопроекти про реформу органів прокуратури та перезавантаження влади

Ранкове засідання 19 вересня

Під час ранкового засідання народні депутати розглянули низку законопроектів, пов'язаних із питаннями інформаційної безпеки, реформою органів прокуратури, перезавантаженням влади, вдосконаленням процедури публічних закупівель та детінізацією розрахунків у сфері торгівлі і послуг.

Зокрема, в першому читанні ухвалено законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (No 2035). (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321841)

У США анонсували зустріч Зеленського й Трампа

У рамках сесійного тижня Генеральної Асамблеї ООН на рівні лідерів держав і урядів, який розпочнеться 23 вересня, має відбутися зустріч Президентів України та США Володимира Зеленського та Дональда Трампа. Про це повідомив американський віце-президент Майк Пенс під час телефонної розмови із главою нашої держави в середу. "Обговорювали зустріч Президента Трампа з Президентом Зеленським, яка має відбутися наступного тижня на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку", - йдеться в заяві на сайті Білого дому. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321843)

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

Проект закону про Державний бюджет України на 2020 рік було подано Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України 15 вересня. 16 вересня проект закону надано народним депутатам України та Рахунковій палаті для ознайомлення.

Представлення проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік на пленарному засіданні Верховної Ради планується 20 вересня. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321818)

Видобуток бурштину врегулюють на законодавчому рівні

У Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування під головуванням керівника комітету народного депутата України Олега Бондаренка відбулася зустріч щодо створення робочої групи із законодавчого врегулювання питань, які стосуються видобутку бурштину. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321819)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua