01 жовтня 2019, 12:22 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада попередні тижні працювала як ніколи швидко, і висловив сподівання, що темп роботи збережеться і надалі без втрати якості.

«Вітаю з першим місяцем роботи Верховної Ради дев’ятого скликання. Думаю, що у нас досить непоганий темп. В підтвердження цьому хотів би нагадати, що за минулий пленарний тиждень ми прийняли 21 закон в цілому, сім були прийняті в першому читанні. Такого темпу роботи Верховної Ради, мабуть, ще не було. Я сподіваюсь, що ми будемо працювати і в подальшому достатньо швидко, але й достатньо якісно. Тому що швидкість не завжди є антонімом якості», - сказав Голова парламенту.

Д.Разумков нагадав, що у Верховній Раді був представлений проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). Пропозиції до нього потрібно подати до 1 жовтня, Комітет з питань бюджету має опрацювати їх до 15 жовтня і розгляд даного законопроекту в першому читанні орієнтовно запланований на п’ятницю, 18 жовтня.

«Сподіваюсь, що всі народні депутати, особливо члени Комітету з питань бюджету, якісно і плідно попрацюють над цим важливим документом і ми отримаємо збалансований та ефективний фінансовий документ на наступний рік, який дасть змогу нашій державі розвиватися в тому напрямку, який очікує суспільство України.

Окрім того, Голова Верховної Ради поінформував, що 29 вересня Уряд вніс у парламент програму діяльності Кабінету Міністрів України і її розгляд на засіданні Верховної Ради запланований на п’ятницю, 4 жовтня.

Голова Верховної Ради зазначив, що розданий проект порядку денного на поточний пленарний тиждень буде доповнюватись, оскільки вчора і сьогодні тривають засідання комітетів, на яких розглядаються законопроекти. Окрім того, за його словами, планується максимально включити до порядку денного так звані перехідні законопроекти, ухвалені в першому читанні минулим скликанням Верховної Ради.

Наступний тиждень, з 7 по 11 жовтня, Верховна Рада буде працювати в комітетах.

Д.Разумков поінформував: «На минулому тижні був підготовлений проект постанови щодо створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів і сподіваюсь, що на поточному тижні він буде розглянутий і ухвалене відповідне рішення».

На засіданні виступили представники фракцій і груп, а також заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк і представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Закриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради зазначив: «Я розумію, що коли ти працюєш швидко, то можеш допускати помилки, але я переконаний, що краще працювати та допускати помилки, ніж не робити нічого і тоді не буде помилок. Так ми робили протягом багатьох років і, я думаю, цей час вже закінчився».