24 вересня 2019, 12:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Кубок Верховної Ради України IX скликання з футболу здобула команда народних депутатів фракції «Слуга народу»

21 вересня 2019 року за ініціативи Голови Комітету з питань молоді і спорту Андрія Кожем'якіна та підтримки секретаря Комітету Григорія Суркіса на навчально-тренувальній базі "Динамо" в Конча-Заспі відбувся Благодійний турнір з футболу серед народних депутатів України IX скликання.

У футбольному турнірі взяли участь 4 команди народних депутатів України: фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»; фракція політичної партії "Опозиційна платформа - За життя"; фракція політичної партії "Слуга народу" та Депутатська група "За майбутнє".

У запеклій футбольній боротьбі з рахунком 5:0 перемогу здобула команда народних депутатів фракції політичної партії "Слуга народу".

На другому місці - команда фракції політичної партії "Опозиційна платформа - За життя".

На третьому місці - команда Депутатської групи "За майбутнє" та позафракційних народних депутатів України.

Вітаємо переможців та призерів футбольного турніру!

Благодійний турнір з футболу серед команд фракцій і груп Верховної Ради України відбувся вперше. Народні обранці домовилися, що такий благодійний турнір будуть проводити щороку.

Метою проведення турніру було об'єднання народних депутатів у збірну команду з футболу, встановлення особистих контактів між парламентаріями, забезпечення пропаганди та привабливості футболу серед аматорських гравців, збільшення інтересу до спорту серед молоді України, популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді.

Зібрані кошти від турніру підуть на придбання футбольних м’ячів та спортивного спорядження для дітей-сиріт у дитячих будинках.