01 жовтня 2018, 12:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Відкриття експозиції «Збір книг для бібліотек переміщених університетів сходу України» до Всеукраїнського дня бібліотек

 

Народні депутати України, представники ЗМІ та гості парламенту зможуть долучитися до акції та підтримати бібліотеки 18 університетів, що були перевезені із зони АТО і змушені відновлювати свою роботу не маючи матеріально-технічного забезпечення, книжкового фонду та відповідних фахівців. В рамках акції можна подарувати актуальну літературу для бібліотек університетів, а саме: науково-популярну, сучасну художню та освітню літературу. Організатор акції - Благодійний фонд «Бібліотечна країна».

Відвідати експозицію можна з 01 до 05 жовтня, з 10.00 до 18.00, в кулуарах будинку пленарних засідань Верховної Ради України.

Вхід за картками акредитації.

Довідково: 18 вищих навчальних закладів були переміщені з території зони АТО та відновлюють свою роботу на нових місцях. Зокрема, це Донецький національний університет імені Василя Стуса, Донецький національний технічний університет, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Донецький юридичний інститут МВС України, Донецький національний медичний університет, Донецький державний університет управління, Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет", Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Донбаський державний технічний університет, Луганський національний аграрний університет, Луганський державний медичний університет, Луганська державна академія культури і мистецтв, Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  Разом а з науково-дослідницькими інститутами та приватними закладами це 31 установа.