07 червня 2018, 18:05 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації заслухала доповідь про стан підготовки до приватизації ПАТ «Сумихімпром»

   У Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада за участю представників Фонду державного майна України, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Генеральної прокуратури України, ПАТ «Сумихіпром» та президента Союзу хіміків України.

Під час наради було заслухано доповідь Фонду держмайна, Мінекономрозвитку, ПАТ «Сумихіпром» та Союзу хіміків України щодо стану підготовки до приватизації ПАТ «Сумихімпром».

Учасники наради особливо наголосили на необхідності призначення керівника ПАТ «Сумихіпром» до завершення процедури банкрутства та неузгодженості рішення Уряду стосовно приватизації цього підприємства з нормами нового закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Розгляд питання «Щодо ситуації, яка склалась навколо Дочірнього підприємства «Прикарпатзахідтранс» Південно-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів» було перенесено.