Новини

23 березня 2018, 18:20

Голова Верховної Ради України А.Парубій: «Міжпарламентська дипломатія творить базу для міждержавної співпраці»

докладніше
23 березня 2018, 17:43

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголошує, що закон про Антикорупційний суд Парламент повинен ухвалити до травня

докладніше
23 березня 2018, 17:40

Ірина Геращенко «Розраховуємо, що діалог в рамках нормандського формату надасть нового імпульсу у питаннях звільнення заручників з ОРДЛО та політичних в’язнів, що утримуються в Криму та в РФ»

докладніше
23 березня 2018, 17:37

Ірина Геращенко: «Сьогодні психологічної реабілітації в Україні потребують не лише військовослужбовці, а й звільнені громадяни, які незаконно утримувались у заручниках, члени їх родин та рідні зниклих безвісти»

докладніше
23 березня 2018, 17:08

Андрій Парубій: «Усі фракції Парламенту, незалежно від політичної прихильності, здатні об’єднуватись і приймати відповідальні рішення з ключових, важливих питань»

докладніше
23 березня 2018, 16:37

Голова Верховної Ради України А.Парубій сподівається, що у квітні Парламент зможе вийти на голосування у першому читанні проекту закону про національну безпеку і оборону

докладніше
23 березня 2018, 16:30

Відбувся круглий стіл на тему: "Шляхи підвищення якості законодавчого процесу. Чи потрібен закон "Про закони і законодавчу діяльність?" (відео)

докладніше
23 березня 2018, 16:07

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув питання про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

докладніше
23 березня 2018, 15:02

У парламенті відбулася Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана»

докладніше
23 березня 2018, 14:14

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
23 березня 2018, 11:16

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
23 березня 2018, 11:14

Комітет підтримав проект Постанови Верховної Ради України про зміну меж Слов’янського району Донецької області та віднесення м. Святогірськ до категорії міст районного значення

докладніше
23 березня 2018, 11:10

Україна долучилася до міжнародної акції «Хай засяє світ, вільний від туберкульозу»: будівлю Верховної Ради підсвітили червоним кольором

докладніше
23 березня 2018, 10:32

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлювальної енергетики

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
16 січня 2018, 14:10

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

 

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (вул. Садова, 3а, к. 330).

Порядок денний:

I. Організація роботи Комітету  

1. Про проведення конкурсів із визначенням кандидатів у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

2. Про проект положення щодо організації та проведення щорічного конкурсу із відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

3. Про проект положення щодо організації та проведення щорічного конкурсу із відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

4. Про оголошення конкурсу  щодо відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

5. Про оголошення конкурсу  щодо відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

II. Проекти законів України, у підготовці яких на розгляд Верховної Ради України Комітет приймає участь (індекс 3)

6. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (реєстр. № 6399, н.д. Кривохатько В.В.).

III. Проекти законів України, у підготовці яких на розгляд Верховної Ради України Комітет приймає участь (індекс 15)

7. Про проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» (реєстр. № 7152, Кабінет Міністрів України).

8. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» (реєстр. № 7285, Кабінет Міністрів України).

IV. Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства (індекс 16) та з метою проведення антикорупційної експертизи (індекс 17)

9. Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України та проекти постанов Верховної Ради України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи).

V. Про перегляд проектів нормативно-правових актів

10. Про проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів законності виплати премій керівникам та заступникам керівників правоохоронних органів, членам Національного агентства з питань запобігання корупції, міністрам та їх заступникам у 2016 році (реєстр. № 6526, н.д. Каплін С.М.).

11. Про проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів порушень законодавства при присвоєнні спеціальних звань поліції (реєстр. № 6742, н.д. Каплін С.М.).

12. Про проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів неефективного та нецільового використання коштів Державного бюджету України при фінансуванні проекту «Європейський вал» («Стіна») (реєстр. № 7024, н.д. Каплін С.М.).

13. Про проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (щодо переліку спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі) (реєстр. № 6245, н.д. Богомолець О.В.). Початок формиКінець форми

VI. Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори (індекс 17)

14. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (реєстр. № 5475, н.д. Третьяков О.Ю., Бурбак М.Ю. та інші).

15. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення внутрішніх потреб населення України в природному газі) (реєстр. № 5459-1, н.д. Мураєв Є.В.).

16. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об’єкти меліоративних систем (реєстр. № 5500, н.д. Хлань С.В.).

17. Про проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (реєстр. № 5516, н.д. Євтушок С.М., Крулько І.І.).

18. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (реєстр. № 5551, н.д. Мартиняк С.В.).

19. Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (реєстр. № 5552, н.д. Мартиняк С.В.).

20. Про проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (реєстр. № 5557, н.д. Бурбак М.Ю., Тетерук А.А. та інші).

21. Про проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (реєстр. № 5578, н.д. Сольвар Р.М., Вадатурський А.О., Яценко А.В.).

22. Про проект Закону про лікарське самоврядування (реєстр. № 5617, н.д. Мусій О.С.).

23. Про проект Закону про лікарське самоврядування (реєстр. № 5617-1, н.д. Богомолець О.В.).

24. Про проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (реєстр. № 5718, н.д. Долженков О.В.).

 25. Про проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (реєстр. № 6020, н.д. Шинькович А.В., Кривошея Г.Г., Поляков М.А.).

26. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (реєстр. № 6057, н.д. Македон Ю.М.).

27. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (реєстр. № 6076, н.д.Дзюблик П.В., Кривенко В.В. та інші).

Початок форми

Кінець форми

28. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» щодо зупинення дії ліцензії (реєстр. № 6221, н.д. Бублик Ю.В.).

29. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» (щодо уточнення окремих положень) (реєстр. № 6227, Кабінет Міністрів України).

30. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (реєстр. № 6307, н.д. Голубов Д.І.).

31. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про оренду землі» (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій) (реєстр. № 6464, н.д. Шинькович А.В., Герега О.В. та інші).

32. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (реєстр. № 6540, Кабінет Міністрів України).

33. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на пенсію у випадках не перерахування роботодавцями страхових внесків (реєстр. № 6599, н.д. Одарченко Ю.В.).

34. Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продовження строку дії експерименту про державну підтримку суднобудівної промисловості та поширення підтримки на всі підприємства, які здійснюють суднобудівну діяльність (реєстр. № 6732, н.д. Вадатурський А.О., Кривенко В.М. та інші).

35. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (реєстр. № 6733, н.д. Вадатурський А.О., Ільюк А.О. та інші).

36. Про проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (реєстр. № 6734, н.д. Вадатурський А.О., Ільюк А.О. та інші).

37. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України (реєстр. №6735, н.д. Вадатурський А.О., Кірш.О.В. та інші).

38. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо посадового окладу судді (реєстр. № 6750, н.д. Бублик  Ю.В.).

39. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо посадового окладу судді (реєстр. № 6750-1, н.д. Мосійчук І.В., Юзькова Т.Л.).

40. Про проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (реєстр. № 7115, н.д. Южаніна Н.П., Продан О.П. та інші).                                      

41. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового регулювання використання лісів (реєстр. № 7235, н.д. Бублик Ю.В.).                                      

42. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання емфітевзису та суперфіцію (реєстр. № 7236, н.д. Бублик Ю.В.).                                       

43. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (реєстр. № 7286, Кабінет Міністрів України).                                      

Різне.

44. Про розгляд звернення народного депутата України – Секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м. Луцьк підприємстві – ДКП «Луцьктепло».

45. Про звернення заступника Голови Координаційної ради загальнонаціонального форуму з безпеки руху В. Караєва щодо створення у Комітеті робочої групи для розробки законопроекту у сфері безпеки дорожнього руху.

 

Вхід за картками акредитації