Новини

28 листопада 2015, 08:00

Звернення Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
27 листопада 2015, 18:20

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, брали участь у міжнародних заходах, проводили зустрічі та «круглі столи»

докладніше
27 листопада 2015, 16:58

Прес-конференція В.Гройсмана: рік роботи парламенту VIII скликання (відео)

докладніше
27 листопада 2015, 16:44

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у понеділок відвідає з робочою поїздкою Харківську область

докладніше
27 листопада 2015, 16:07

В.Гройсман не бачить підстав для «розвалу» коаліції і коаліційного Уряду

докладніше
27 листопада 2015, 16:05

В.Гройсман: Моя принципова позиція - не покривати наявну корупцію депутатів

докладніше
27 листопада 2015, 16:05

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАЧЕС Людмила Денісова під час виступу на Генеральній асамблеї ПАЧЕС навела факти підтвердження Росією вивезення цінних експонатів з музеїв Криму

докладніше
27 листопада 2015, 15:50

В.Гройсман: Національним пріоритетом на наступний рік має стати відродження економіки

докладніше
27 листопада 2015, 15:34

Пленарне засідання 27 листопада 2015 року

докладніше
27 листопада 2015, 15:21

В.Гройсман: Серед здобутків першого року роботи нинішнього Парламенту – підвищення обороноздатності, стабілізація фінансової ситуації, початок децентралізації влади

докладніше
27 листопада 2015, 14:17

ПАЧЕС прийняла Декларацію щодо ескалації міжнародного тероризму

докладніше
27 листопада 2015, 12:52

Година запитань до Уряду у Верховній Раді України 27 листопада 2015 року (відео)

докладніше
27 листопада 2015, 12:52

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує уряду вжити низку заходів щодо подолання бюрократичної тяганини при присвоєнні почесного звання України «Мати-героїня» жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей

докладніше
27 листопада 2015, 12:47

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України (щодо модернізації окремих положень, які регламентують гуманне ставлення до тварин)

докладніше

Канал Рада 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube05 травня 2014, 12:57

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Відбулася телефонна розмова в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Федеральним Канцлером Федеративної Республіки Німеччина Ангелою Меркель

 

У ході розмови Сторони обговорили ситуацію, що склалася в Україні, майбутні президентські вибори 25 травня та питання активізації двосторонньої співпраці.

За словами О.Турчинова, влада робить все, щоб стабілізувати ситуацію на Сході України.

«Ми готові спілкуватись з тими людьми на Сході, які готові обговорювати свою позицію, але дискусії з тими, хто піднімає та застосовує зброю проти громадян України – неможливі», - сказав він.

Керівник Парламенту наголосив, що зараз відпрацьовуються зміни до Конституції, які передбачають кроки щодо децентралізації влади, «щоб регіони отримали більшу самостійність».

Окрім того, О.Турчинов повідомив, що Антитерористична операція проводиться виключно проти терористів та диверсантів, які зі зброєю в руках захоплюють заручників, вбивають та тероризують цивільне населення на Сході.

«Повільний хід Антитерористичної операції пов'язаний із тим, що ми прагнемо забезпечити безпеку громадян та не допустити жертв серед цивільного населення», - зазначив він.

Обговорюючи питання проведення виборів 25 травня, О.Турчинов наголосив, що мета влади - провести чесні та прозорі вибори.

«Реальні складнощі можуть бути лише в Автономній Республіці Крим, де вибори блокує окупаційний контингент російських Збройних Сил», - сказав О.Турчинов, пояснивши, що на кордоні із Кримом будуть створені додаткові дільниці, «щоб громадяни України мали можливість проголосувати». 

У свою чергу, А.Меркель наголосила, що Німеччина повністю підтримує Україну і готова всіляко допомагати для врегулювання проблем.