Новини

24 листопада 2017, 14:07

Завершується візит української делегації в Республіку Ірак

докладніше
24 листопада 2017, 11:59

Питання покращення організації надання адміністративних послуг на території проведення антитерористичної операції обговорюються на Форумі "Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку" у місті Краматорськ Донецької області

докладніше
24 листопада 2017, 11:14

Онлайн трансляція засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

докладніше
24 листопада 2017, 09:16

Рішення Першого Українського Жіночого Конгресу

докладніше
23 листопада 2017, 17:30

Під егідою Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в Донецькій області відбувається Форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку»

докладніше
23 листопада 2017, 16:00

МФО «Рівні можливості»: Український Жіночий Конгрес - майданчик не лише для обміну думками та ініціативами, а й для долучення дедалі більшої кількості жінок до активної громадянської позиції

докладніше
23 листопада 2017, 11:14

Члени групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків із Македонією провели зустріч із представниками македонської групи дружби з Україною

докладніше
22 листопада 2017, 17:14

Відбулася міжнародна конференція на тему: "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: проблеми застосування та перспективи удосконалення"

докладніше
22 листопада 2017, 15:00

Ірина Геращенко: Подолання гендерних стереотипів у суспільстві важливе для посилення ролі жінок у владі та їх впливу на прийняття рішень (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:45

Виступ Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко на першому Українському Жіночому Конгресі (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:00

Розпочав роботу організований Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості» перший Український Жіночий Конгрес (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 11:45

Делегація Верховної Ради провела зустріч з Головою Парламенту Македонії

докладніше
22 листопада 2017, 10:30

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання у Сумах

докладніше
21 листопада 2017, 21:48

Інформація про засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
20 жовтня 2017, 16:55

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: Кількість прикордонних переходів між Україною та Європейським Союзом має бути кардинально збільшена

 

Зустріч спікерів Східно-центрального Європейського регіону відбудеться цими вихідними у Польщі. Про це розповів Голова Верховної Ради України А.Парубій в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Рада» у п’ятницю, 20 жовтня. «Такі наради є традиційними. Під час зустрічі ми обговорюємо цілий ряд проектів, які реалізовуються в наших парламентах», - сказав А.Парубій.

Політик повідомив, що після зустрічі заплановано спільний з Маршалком М.Кухцінським об’їзд тих місць, де мають бути збудовані нові прикордонні переходи між Україною і Польщею, і тих переходів, які ми маємо розширити і реконструювати. «Ми поставили амбітну ціль - кардинально збільшити кількість переходів між Україною і Європейським Союзом. Після отримання безвізового режиму кількість українців, які мандрують і перетинають кордон, збільшилась. І тепер нам вкрай важливо забезпечити комфорт українських громадян, щоб вони не стояли в довгих чергах і для них не було проблемою перетинання кордону», - заявив Голова Верховної Ради і пояснив: «Тому ми домовились з Маршалком про визначення тих місць, які найбільше сьогодні потребують побудови нових переходів, і поетапно, виділяючи кошти з українського та польського бюджетів,  будувати нові переходи».

Цими вихідними, уточнив А.Парубій, він зі своїм польським колегою відвідає перехід, який має бути збудований на Львівщині, Мальховіце-Нижанковичі, а також два переходи, які вже діють, - це Шегині і Краківець, що потребують певної реконструкції та розширення, особливо з української сторони.

За словами А.Парубія, «вже в бюджеті на наступний рік в Польщі закладено кошти для будівництва переходу у Нижанковичах». «Перехід буде будуватись за кошти Польщі, і це для України є великий позитив», - додав він.

Також, повідомив Глава Парламенту, обговорюватиметься питання щодо тих переходів, які треба облаштувати наступними, аби «перетинання кордону між Україною і ЄС було більш комфортним і не таким довготривалим, зокрема, планується ще перехід на Волині і ще один перехід у Закарпатській області на кордоні з Польщею».

«Розуміючи, що цей процес матиме свою етапність, важливо, щоб в наступному бюджеті були закладені кошти на будівництво цих переходів», - зауважив А.Парубій і додав, що спільно з польською стороною буде розроблено загальний план побудови нових переходів і реконструкції вже існуючих.