Новини

25 вересня 2018, 12:09

Комітет вніс свої пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет на 2019 рік

докладніше
25 вересня 2018, 12:01

"Для того, щоб бути добрим депутатом, треба поважати людей і вміти захищати їхні інтереси", - заступник Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд під час екскурсії для учнів Державної Художньої школи ім. Т.Г. Шевченка

докладніше
25 вересня 2018, 11:33

Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар взяв участь у робочій зустрічі Генеральних Секретарів парламентів країн Східного партнерства

докладніше
25 вересня 2018, 09:31

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взяли участь у Дні діалогу з владою

докладніше
25 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 вересня

докладніше
24 вересня 2018, 17:30

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулося засідання трьох підкомітетів на тему: «Систематичне порушення законодавства державними реєстраторами під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно»

докладніше
24 вересня 2018, 15:24

Комітет з питань науки та освіти розглянув питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів на 2019 рік (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:59

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл «Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України» (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:04

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до законів щодо вирішення питань заборгованості підприємств ОПК - учасників ДК «Укроборонпром» перед державою-агресором та забезпечення їх стабільного розвитку

докладніше
24 вересня 2018, 12:00

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо відключення аналогового ефірного телевізійного мовлення в Україні

докладніше
24 вересня 2018, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до статті 21 Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо права на реабілітацію)

докладніше
22 вересня 2018, 09:00

Ірина Геращенко поспілкувалася з учасниками акції на підтримку Олега Сенцова під Посольством РФ у Франції

докладніше
21 вересня 2018, 17:52

Народний депутат з фракції Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Юзькова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 вересня 2018, 16:47

«Рішення про внесення змін до Конституції України щодо вступу України в ЄС і НАТО є найважливішим цього пленарного тижня», - Андрій Парубій

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 жовтня 2017, 16:55

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: Кількість прикордонних переходів між Україною та Європейським Союзом має бути кардинально збільшена

 

Зустріч спікерів Східно-центрального Європейського регіону відбудеться цими вихідними у Польщі. Про це розповів Голова Верховної Ради України А.Парубій в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Рада» у п’ятницю, 20 жовтня. «Такі наради є традиційними. Під час зустрічі ми обговорюємо цілий ряд проектів, які реалізовуються в наших парламентах», - сказав А.Парубій.

Політик повідомив, що після зустрічі заплановано спільний з Маршалком М.Кухцінським об’їзд тих місць, де мають бути збудовані нові прикордонні переходи між Україною і Польщею, і тих переходів, які ми маємо розширити і реконструювати. «Ми поставили амбітну ціль - кардинально збільшити кількість переходів між Україною і Європейським Союзом. Після отримання безвізового режиму кількість українців, які мандрують і перетинають кордон, збільшилась. І тепер нам вкрай важливо забезпечити комфорт українських громадян, щоб вони не стояли в довгих чергах і для них не було проблемою перетинання кордону», - заявив Голова Верховної Ради і пояснив: «Тому ми домовились з Маршалком про визначення тих місць, які найбільше сьогодні потребують побудови нових переходів, і поетапно, виділяючи кошти з українського та польського бюджетів,  будувати нові переходи».

Цими вихідними, уточнив А.Парубій, він зі своїм польським колегою відвідає перехід, який має бути збудований на Львівщині, Мальховіце-Нижанковичі, а також два переходи, які вже діють, - це Шегині і Краківець, що потребують певної реконструкції та розширення, особливо з української сторони.

За словами А.Парубія, «вже в бюджеті на наступний рік в Польщі закладено кошти для будівництва переходу у Нижанковичах». «Перехід буде будуватись за кошти Польщі, і це для України є великий позитив», - додав він.

Також, повідомив Глава Парламенту, обговорюватиметься питання щодо тих переходів, які треба облаштувати наступними, аби «перетинання кордону між Україною і ЄС було більш комфортним і не таким довготривалим, зокрема, планується ще перехід на Волині і ще один перехід у Закарпатській області на кордоні з Польщею».

«Розуміючи, що цей процес матиме свою етапність, важливо, щоб в наступному бюджеті були закладені кошти на будівництво цих переходів», - зауважив А.Парубій і додав, що спільно з польською стороною буде розроблено загальний план побудови нових переходів і реконструкції вже існуючих.