Новини

23 лютого 2018, 18:33

Ірина Геращенко: «Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку»

докладніше
23 лютого 2018, 15:28

У ході 17-ї зимової сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ (м. Відень) презентовано повнометражний фільм "Кіборги. Герої не вмирають"

докладніше
23 лютого 2018, 14:22

На громадське обговорення винесені чотири проекти законів

докладніше
23 лютого 2018, 12:54

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»» та подав його на підпис Президенту України

докладніше
23 лютого 2018, 11:47

Голова Комітету Людмила Денісова: "Потрібно доробити існуючий електронний реєстр лікарняних, ніж витрачати кошти на створення нового"

докладніше
23 лютого 2018, 10:23

Опубліковано Закон України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях"

докладніше
22 лютого 2018, 17:02

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч народних депутатів з представниками Програми Державного Департаменту США з експертного контролю та безпеки кордонів (EXBS)

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

Відбулося перше установче засідання робочої групи з напрацювання системних змін до Кримінального процесуального кодексу України

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

У Верховній Раді розпочався дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління земельними ресурсами і комунальним майном

докладніше
22 лютого 2018, 14:09

Відбулася зустріч голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко із заступником Державного секретаря США Джоном Саллівеном

докладніше
22 лютого 2018, 12:37

Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: "Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України"

докладніше
22 лютого 2018, 12:36

«Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ», - Голова Верховної Ради України

докладніше
22 лютого 2018, 12:34

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів

докладніше
22 лютого 2018, 11:55

«Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
20 жовтня 2017, 16:55

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: Кількість прикордонних переходів між Україною та Європейським Союзом має бути кардинально збільшена

 

Зустріч спікерів Східно-центрального Європейського регіону відбудеться цими вихідними у Польщі. Про це розповів Голова Верховної Ради України А.Парубій в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Рада» у п’ятницю, 20 жовтня. «Такі наради є традиційними. Під час зустрічі ми обговорюємо цілий ряд проектів, які реалізовуються в наших парламентах», - сказав А.Парубій.

Політик повідомив, що після зустрічі заплановано спільний з Маршалком М.Кухцінським об’їзд тих місць, де мають бути збудовані нові прикордонні переходи між Україною і Польщею, і тих переходів, які ми маємо розширити і реконструювати. «Ми поставили амбітну ціль - кардинально збільшити кількість переходів між Україною і Європейським Союзом. Після отримання безвізового режиму кількість українців, які мандрують і перетинають кордон, збільшилась. І тепер нам вкрай важливо забезпечити комфорт українських громадян, щоб вони не стояли в довгих чергах і для них не було проблемою перетинання кордону», - заявив Голова Верховної Ради і пояснив: «Тому ми домовились з Маршалком про визначення тих місць, які найбільше сьогодні потребують побудови нових переходів, і поетапно, виділяючи кошти з українського та польського бюджетів,  будувати нові переходи».

Цими вихідними, уточнив А.Парубій, він зі своїм польським колегою відвідає перехід, який має бути збудований на Львівщині, Мальховіце-Нижанковичі, а також два переходи, які вже діють, - це Шегині і Краківець, що потребують певної реконструкції та розширення, особливо з української сторони.

За словами А.Парубія, «вже в бюджеті на наступний рік в Польщі закладено кошти для будівництва переходу у Нижанковичах». «Перехід буде будуватись за кошти Польщі, і це для України є великий позитив», - додав він.

Також, повідомив Глава Парламенту, обговорюватиметься питання щодо тих переходів, які треба облаштувати наступними, аби «перетинання кордону між Україною і ЄС було більш комфортним і не таким довготривалим, зокрема, планується ще перехід на Волині і ще один перехід у Закарпатській області на кордоні з Польщею».

«Розуміючи, що цей процес матиме свою етапність, важливо, щоб в наступному бюджеті були закладені кошти на будівництво цих переходів», - зауважив А.Парубій і додав, що спільно з польською стороною буде розроблено загальний план побудови нових переходів і реконструкції вже існуючих.