Новини

22 червня 2018, 15:52

«Спільна позиція спікерів Литви, Грузії, Молдови, України та Віце-спікера Польщі щодо доцільності введення санкцій проти «Північного потоку-2» та створення Єдиного центру з протидії гібридній агресії з боку РФ буде представлена під час зустрічі з представниками Конгресу США вже наступного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
22 червня 2018, 15:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про утворення Вищого Антикорупційного суду»

докладніше
22 червня 2018, 15:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 23 червня візьме участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку (м.Трускавець)

докладніше
22 червня 2018, 14:24

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Директором Департаменту двосторонніх відносин Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії Девідом Льюїсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк

докладніше
22 червня 2018, 13:54

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 червня 2018, 11:52

У «Відомостях Верховної Ради України» надруковано Постанову про Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в РФ громадянина України Романа Сущенка

докладніше
22 червня 2018, 11:37

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 червня 2018, 10:30

У Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулася робоча нарада з актуальних проблем реформування торфодобувної галузі

докладніше
22 червня 2018, 10:15

Комітет розглянув проекти законів щодо сільськогосподарської кооперації

докладніше
22 червня 2018, 10:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав державних службовців з професійним святом

докладніше
22 червня 2018, 09:15

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
21 червня 2018, 18:43

Андрій Парубій: Настав час, щоб Верховна Рада України раз і назавжди поставила крапку у питанні зняття депутатської недоторканності, щоб народні депутати як усі громадяни України були рівні перед Законом, рівні перед правосуддям (відео)

докладніше
21 червня 2018, 18:31

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 червня 2018, 18:13

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
17 жовтня 2017, 15:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань, в якому передбачити розгляд питань про зняття недоторканності та щодо виборчої реформи після законопроекту з медичної реформи

 

Відкриваючи ранкове пленарне засідання Парламенту 17 жовтня, Голова Верховної Ради України А.Парубій поінформував народних депутатів про підсумки Погоджувальної ради.

«На Погоджувальній раді, робота якої на певному етапі була зірвана, було нагадано і про етапи боротьби за українську державність: і про 1990 рік, коли ми здобували Українську Державу, і про Помаранчевий Майдан, і про Революцію Гідності. Я мав честь у всіх тих етапах брати активну участь. Хочу наголосити, що я є прихильником того, щоб відбувався постійний діалог Верховної Ради України з усім українським суспільством», - зазначив А.Парубій.

Він нагадав, що на сьогодні у Парламенті було заплановано розгляд медичної реформи. Разом із тим, «розуміючи вимоги суспільства, про які сьогодні говорять під Верховною Радою мітингуючі і ряд фракцій парламенту», політик висловив готовність по кожній з вимог дати роз’яснення, а це зняття недоторканості, створення антикорупційного суду та внесення змін до виборчої системи.

«Я завжди був і залишаюся прихильником зняття недоторканності», - наголосив А.Парубій і повторив доручення Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, яке вже пролунало на засіданні Погоджувальної ради, розглянути два законопроекти, які надійшли до Парламенту: від народних депутатів і від Президента України.

«Щодо виборчої системи - я завжди був і є прихильником відкритих виборчих списків. Виборчий кодекс був поданий за моїм авторством. Ці законопроекти вже можуть розглядатися Парламентом», - сказав А.Парубій.

Стосовно антикорупційного суду, Глава Парламенту поінформував, що «відправив до Венеціанської комісії подання щодо отримання авторитетної фахової думки», і станом на сьогодні вже «отримано висновок, який передбачає відкликання тих законопроектів, які є, і внесення нового законопроекту».

«З трьох вимог сьогодні Верховна Рада України може перейти до виконання двох. Тому зараз за рішенням Погоджувальної ради я даю доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань і в ньому передбачити, що після питань медичної реформи поставити два питання: про зняття недоторканності, а після - законопроекти, які стосуються виборчої реформи», - наголосив А.Парубій і додав: «Я вважаю, що це є той підхід, який здатний забезпечити компроміс у залі, і який дає чітку відповідь, що Верховна Рада України чує вимоги суспільства».