Новини

25 вересня 2018, 16:24

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін взяв участь у засіданні Рахункової палати

докладніше
25 вересня 2018, 14:56

27 вересня Комітет з питань національної безпеки і оборони заслухає інформацію Генерального прокурора про висновок експертів за фактом загибелі та травмування військовослужбовців під час проведення навчань на Рівненському полігоні

докладніше
25 вересня 2018, 14:32

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: «Перехідне правосуддя як шлях подолання наслідків конфлікту та збройної агресії»

докладніше
25 вересня 2018, 12:09

Комітет вніс свої пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет на 2019 рік

докладніше
25 вересня 2018, 12:01

"Для того, щоб бути добрим депутатом, треба поважати людей і вміти захищати їхні інтереси", - заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд під час екскурсії для учнів Державної Художньої школи ім. Т.Г. Шевченка

докладніше
25 вересня 2018, 11:33

Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар взяв участь у робочій зустрічі Генеральних Секретарів парламентів країн Східного партнерства

докладніше
25 вересня 2018, 09:31

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взяли участь у Дні діалогу з владою

докладніше
25 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 вересня

докладніше
24 вересня 2018, 17:30

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулося засідання трьох підкомітетів на тему: «Систематичне порушення законодавства державними реєстраторами під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно»

докладніше
24 вересня 2018, 15:24

Комітет з питань науки та освіти розглянув питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів на 2019 рік (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:59

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл «Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України» (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:04

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до законів щодо вирішення питань заборгованості підприємств ОПК - учасників ДК «Укроборонпром» перед державою-агресором та забезпечення їх стабільного розвитку

докладніше
24 вересня 2018, 12:00

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо відключення аналогового ефірного телевізійного мовлення в Україні

докладніше
24 вересня 2018, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до статті 21 Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо права на реабілітацію)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 жовтня 2017, 15:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань, в якому передбачити розгляд питань про зняття недоторканності та щодо виборчої реформи після законопроекту з медичної реформи

 

Відкриваючи ранкове пленарне засідання Парламенту 17 жовтня, Голова Верховної Ради України А.Парубій поінформував народних депутатів про підсумки Погоджувальної ради.

«На Погоджувальній раді, робота якої на певному етапі була зірвана, було нагадано і про етапи боротьби за українську державність: і про 1990 рік, коли ми здобували Українську Державу, і про Помаранчевий Майдан, і про Революцію Гідності. Я мав честь у всіх тих етапах брати активну участь. Хочу наголосити, що я є прихильником того, щоб відбувався постійний діалог Верховної Ради України з усім українським суспільством», - зазначив А.Парубій.

Він нагадав, що на сьогодні у Парламенті було заплановано розгляд медичної реформи. Разом із тим, «розуміючи вимоги суспільства, про які сьогодні говорять під Верховною Радою мітингуючі і ряд фракцій парламенту», політик висловив готовність по кожній з вимог дати роз’яснення, а це зняття недоторканості, створення антикорупційного суду та внесення змін до виборчої системи.

«Я завжди був і залишаюся прихильником зняття недоторканності», - наголосив А.Парубій і повторив доручення Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, яке вже пролунало на засіданні Погоджувальної ради, розглянути два законопроекти, які надійшли до Парламенту: від народних депутатів і від Президента України.

«Щодо виборчої системи - я завжди був і є прихильником відкритих виборчих списків. Виборчий кодекс був поданий за моїм авторством. Ці законопроекти вже можуть розглядатися Парламентом», - сказав А.Парубій.

Стосовно антикорупційного суду, Глава Парламенту поінформував, що «відправив до Венеціанської комісії подання щодо отримання авторитетної фахової думки», і станом на сьогодні вже «отримано висновок, який передбачає відкликання тих законопроектів, які є, і внесення нового законопроекту».

«З трьох вимог сьогодні Верховна Рада України може перейти до виконання двох. Тому зараз за рішенням Погоджувальної ради я даю доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань і в ньому передбачити, що після питань медичної реформи поставити два питання: про зняття недоторканності, а після - законопроекти, які стосуються виборчої реформи», - наголосив А.Парубій і додав: «Я вважаю, що це є той підхід, який здатний забезпечити компроміс у залі, і який дає чітку відповідь, що Верховна Рада України чує вимоги суспільства».