Новини

23 лютого 2018, 18:33

Ірина Геращенко: «Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку»

докладніше
23 лютого 2018, 15:28

У ході 17-ї зимової сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ (м. Відень) презентовано повнометражний фільм "Кіборги. Герої не вмирають"

докладніше
23 лютого 2018, 14:22

На громадське обговорення винесені чотири проекти законів

докладніше
23 лютого 2018, 12:54

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»» та подав його на підпис Президенту України

докладніше
23 лютого 2018, 11:47

Голова Комітету Людмила Денісова: "Потрібно доробити існуючий електронний реєстр лікарняних, ніж витрачати кошти на створення нового"

докладніше
23 лютого 2018, 10:23

Опубліковано Закон України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях"

докладніше
22 лютого 2018, 17:02

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч народних депутатів з представниками Програми Державного Департаменту США з експертного контролю та безпеки кордонів (EXBS)

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

Відбулося перше установче засідання робочої групи з напрацювання системних змін до Кримінального процесуального кодексу України

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

У Верховній Раді розпочався дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління земельними ресурсами і комунальним майном

докладніше
22 лютого 2018, 14:09

Відбулася зустріч голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко із заступником Державного секретаря США Джоном Саллівеном

докладніше
22 лютого 2018, 12:37

Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: "Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України"

докладніше
22 лютого 2018, 12:36

«Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ», - Голова Верховної Ради України

докладніше
22 лютого 2018, 12:34

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів

докладніше
22 лютого 2018, 11:55

«Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
19 вересня 2017, 16:21

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком взяла участь у зустрічах з лідерами української громади, представниками кримськотатарських організацій у США та відвідала Військову академію США «Вест-Пойнт» під час робочого візиту до м. Нью- Йорк, США

 


18 вересня під час робочого візиту до США для участі у роботі 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Перший віце-спікер Ірина Геращенко разом з народним депутатом України, Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемільовим та дружиною Президента України Мариною Порошенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком відвідали Український музей у Нью-Йорку, де провели зустріч з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США.

Під час зустрічі Президент України Петро Порошенко запевнив представників української громади у США у подальшій імплементації європейських стандартів в Україні та подякував представникам української діаспори за вагому підтримку та допомогу.

У ході зустрічі учасники дискутували про хід основних реформ в Україні. Зокрема, були обговорені реформи в оборонній сфері, нещодавно проголосована освітня реформа та основні концепції реформи судочинства, що наразі перебуває на порядку денному Українського Парламенту.

Особливої уваги на зустрічі було надано систематичним порушенням прав людини окупаційною владою у Криму. Глава держави поінформував про незаконно заарештованого Ахтема Чийгоза та наголосив на необхідності консолідації спільних зусиль задля звільнення українських громадян, що незаконно утримуються в окупованому Криму, окремих районах Донецької та Луганської областей та в Російській Федерації. 

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв також поспілкувалися з представниками української діаспори у США щодо активізації зусиль у контексті захисту прав людини в окупованому Криму та на Донбасі.

Під час дискусії Ірина Геращенко та Мустафа Джемілєв обмінялись думками з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США щодо посилення діалогу з політичними колами США задля продовження санкційного тиску проти Російської Федерації.

Під час зустрічі з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США Глава держави нагадав про вшанування 85-річчя роковин Голодомору, відзначив важливість визнання його геноцидом на міжнародному рівні та повідомив, що це стане однією з тем, яка буде порушена під час його промови на Генеральній Асамблеї ООН.

У рамках візиту делегація України  побувала у найпрестижнішій Військовій академії США «Вест-Пойнт» у місті Вест-Пойнт, штат Нью-Йорк, де  навчається  понад 4440 кадетів, серед яких 25% складають жінки.

Виступаючи з промовою перед керівництвом та кадетами Військової академії США «Вест-Пойнт», Президент України Петро Порошенко наголосив, що Сполучені Штати Америки залишаються надійним партнером України. Глава держави подякував за постійну матеріально-технічну та гуманітарну допомогу, що надає США Україні.

У ході зустрічі з керівництвом та кадетами було обговорено можливість активізації українсько-американської співпраці в оборонній сфері, зокрема щодо проведення спільних навчань та тренінгів.

Під час зустрічі з кадетами академії Президент України поінформував про поточну безпекову ситуацію на Донбасі та відповів на питання кадетів щодо елементів гібридної війни Російської Федерації на Донбасі.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв разом з представниками делегації України ознайомились із роботою Військової академії США «Вест-Пойнт» та поспілкувались з керівництвом академії.

Також українська делегація провела робочу зустріч з представниками міжнародних інвестиційних інституцій.

У ході зустрічі Глава держави привітав іноземних інвесторів із завершенням процесу розміщення українських суверенних бондів на суму $3 млрд. та подякував за довіру до нашої країни. Він окремо подякував партнерам України з Міжнародного валютного фонду, Світового банку, з Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку, які надають вагому підтримку поточним реформам в Україні.