Новини

23 червня 2018, 15:08

Андрій Парубій: Верховна Рада України підтримає законодавчі ініціативи Уряду, спрямовані на посилення боротьби з контрабандою

докладніше
23 червня 2018, 13:32

А.Парубій: «В Українському Парламенті є велика підтримка концепції розвитку Карпатського регіону»

докладніше
23 червня 2018, 12:21

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує прийняти за основу проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку

докладніше
23 червня 2018, 10:30

Комітет розглянув висновок Рахункової палати про стан виконання закону про Державний бюджет на 2018 рік у першому кварталі та інформацію щодо виконання держбюджету у поточному році

докладніше
23 червня 2018, 10:08

22 червня у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян голова підкомітету Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайло Бондар

докладніше
23 червня 2018, 09:49

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримує перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей

докладніше
23 червня 2018, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня державної служби

докладніше
22 червня 2018, 15:52

«Спільна позиція спікерів Литви, Грузії, Молдови, України та Віце-спікера Польщі щодо доцільності введення санкцій проти «Північного потоку-2» та створення Єдиного центру з протидії гібридній агресії з боку РФ буде представлена під час зустрічі з представниками Конгресу США вже наступного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
22 червня 2018, 15:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про утворення Вищого Антикорупційного суду»

докладніше
22 червня 2018, 15:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 23 червня візьме участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку (м.Трускавець)

докладніше
22 червня 2018, 14:24

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Директором Департаменту двосторонніх відносин Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії Девідом Льюїсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк

докладніше
22 червня 2018, 13:54

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 червня 2018, 11:52

У «Відомостях Верховної Ради України» надруковано Постанову про Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в РФ громадянина України Романа Сущенка

докладніше
22 червня 2018, 11:37

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
19 вересня 2017, 16:21

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком взяла участь у зустрічах з лідерами української громади, представниками кримськотатарських організацій у США та відвідала Військову академію США «Вест-Пойнт» під час робочого візиту до м. Нью- Йорк, США

 


18 вересня під час робочого візиту до США для участі у роботі 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Перший віце-спікер Ірина Геращенко разом з народним депутатом України, Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемільовим та дружиною Президента України Мариною Порошенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком відвідали Український музей у Нью-Йорку, де провели зустріч з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США.

Під час зустрічі Президент України Петро Порошенко запевнив представників української громади у США у подальшій імплементації європейських стандартів в Україні та подякував представникам української діаспори за вагому підтримку та допомогу.

У ході зустрічі учасники дискутували про хід основних реформ в Україні. Зокрема, були обговорені реформи в оборонній сфері, нещодавно проголосована освітня реформа та основні концепції реформи судочинства, що наразі перебуває на порядку денному Українського Парламенту.

Особливої уваги на зустрічі було надано систематичним порушенням прав людини окупаційною владою у Криму. Глава держави поінформував про незаконно заарештованого Ахтема Чийгоза та наголосив на необхідності консолідації спільних зусиль задля звільнення українських громадян, що незаконно утримуються в окупованому Криму, окремих районах Донецької та Луганської областей та в Російській Федерації. 

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв також поспілкувалися з представниками української діаспори у США щодо активізації зусиль у контексті захисту прав людини в окупованому Криму та на Донбасі.

Під час дискусії Ірина Геращенко та Мустафа Джемілєв обмінялись думками з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США щодо посилення діалогу з політичними колами США задля продовження санкційного тиску проти Російської Федерації.

Під час зустрічі з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США Глава держави нагадав про вшанування 85-річчя роковин Голодомору, відзначив важливість визнання його геноцидом на міжнародному рівні та повідомив, що це стане однією з тем, яка буде порушена під час його промови на Генеральній Асамблеї ООН.

У рамках візиту делегація України  побувала у найпрестижнішій Військовій академії США «Вест-Пойнт» у місті Вест-Пойнт, штат Нью-Йорк, де  навчається  понад 4440 кадетів, серед яких 25% складають жінки.

Виступаючи з промовою перед керівництвом та кадетами Військової академії США «Вест-Пойнт», Президент України Петро Порошенко наголосив, що Сполучені Штати Америки залишаються надійним партнером України. Глава держави подякував за постійну матеріально-технічну та гуманітарну допомогу, що надає США Україні.

У ході зустрічі з керівництвом та кадетами було обговорено можливість активізації українсько-американської співпраці в оборонній сфері, зокрема щодо проведення спільних навчань та тренінгів.

Під час зустрічі з кадетами академії Президент України поінформував про поточну безпекову ситуацію на Донбасі та відповів на питання кадетів щодо елементів гібридної війни Російської Федерації на Донбасі.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв разом з представниками делегації України ознайомились із роботою Військової академії США «Вест-Пойнт» та поспілкувались з керівництвом академії.

Також українська делегація провела робочу зустріч з представниками міжнародних інвестиційних інституцій.

У ході зустрічі Глава держави привітав іноземних інвесторів із завершенням процесу розміщення українських суверенних бондів на суму $3 млрд. та подякував за довіру до нашої країни. Він окремо подякував партнерам України з Міжнародного валютного фонду, Світового банку, з Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку, які надають вагому підтримку поточним реформам в Україні.