Новини

26 вересня 2018, 11:35

У Верховній Раді проходить П’ятдесят перше засідання Комітету ПАЧЕС з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань

докладніше
26 вересня 2018, 11:11

Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України провів дослідження розподілу освітньої субвенції в І півріччі 2017 і 2018 рр.

докладніше
26 вересня 2018, 10:37

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
26 вересня 2018, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 вересня

докладніше
25 вересня 2018, 16:24

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін взяв участь у засіданні Рахункової палати

докладніше
25 вересня 2018, 14:56

27 вересня Комітет з питань національної безпеки і оборони заслухає інформацію Генерального прокурора про висновок експертів за фактом загибелі та травмування військовослужбовців під час проведення навчань на Рівненському полігоні

докладніше
25 вересня 2018, 14:32

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: «Перехідне правосуддя як шлях подолання наслідків конфлікту та збройної агресії» (відео)

докладніше
25 вересня 2018, 12:09

Комітет вніс свої пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет на 2019 рік

докладніше
25 вересня 2018, 12:01

"Для того, щоб бути добрим депутатом, треба поважати людей і вміти захищати їхні інтереси", - заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд під час екскурсії для учнів Державної Художньої школи ім. Т.Г. Шевченка

докладніше
25 вересня 2018, 11:33

Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар взяв участь у робочій зустрічі Генеральних Секретарів парламентів країн Східного партнерства

докладніше
25 вересня 2018, 09:31

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взяли участь у Дні діалогу з владою

докладніше
25 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 вересня

докладніше
24 вересня 2018, 17:30

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулося засідання трьох підкомітетів на тему: «Систематичне порушення законодавства державними реєстраторами під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно»

докладніше
24 вересня 2018, 15:24

Комітет з питань науки та освіти розглянув питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів на 2019 рік (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 вересня 2017, 16:21

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком взяла участь у зустрічах з лідерами української громади, представниками кримськотатарських організацій у США та відвідала Військову академію США «Вест-Пойнт» під час робочого візиту до м. Нью- Йорк, США

 


18 вересня під час робочого візиту до США для участі у роботі 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Перший віце-спікер Ірина Геращенко разом з народним депутатом України, Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемільовим та дружиною Президента України Мариною Порошенко у складі офіційної делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком відвідали Український музей у Нью-Йорку, де провели зустріч з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США.

Під час зустрічі Президент України Петро Порошенко запевнив представників української громади у США у подальшій імплементації європейських стандартів в Україні та подякував представникам української діаспори за вагому підтримку та допомогу.

У ході зустрічі учасники дискутували про хід основних реформ в Україні. Зокрема, були обговорені реформи в оборонній сфері, нещодавно проголосована освітня реформа та основні концепції реформи судочинства, що наразі перебуває на порядку денному Українського Парламенту.

Особливої уваги на зустрічі було надано систематичним порушенням прав людини окупаційною владою у Криму. Глава держави поінформував про незаконно заарештованого Ахтема Чийгоза та наголосив на необхідності консолідації спільних зусиль задля звільнення українських громадян, що незаконно утримуються в окупованому Криму, окремих районах Донецької та Луганської областей та в Російській Федерації. 

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв також поспілкувалися з представниками української діаспори у США щодо активізації зусиль у контексті захисту прав людини в окупованому Криму та на Донбасі.

Під час дискусії Ірина Геращенко та Мустафа Джемілєв обмінялись думками з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій у США щодо посилення діалогу з політичними колами США задля продовження санкційного тиску проти Російської Федерації.

Під час зустрічі з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США Глава держави нагадав про вшанування 85-річчя роковин Голодомору, відзначив важливість визнання його геноцидом на міжнародному рівні та повідомив, що це стане однією з тем, яка буде порушена під час його промови на Генеральній Асамблеї ООН.

У рамках візиту делегація України  побувала у найпрестижнішій Військовій академії США «Вест-Пойнт» у місті Вест-Пойнт, штат Нью-Йорк, де  навчається  понад 4440 кадетів, серед яких 25% складають жінки.

Виступаючи з промовою перед керівництвом та кадетами Військової академії США «Вест-Пойнт», Президент України Петро Порошенко наголосив, що Сполучені Штати Америки залишаються надійним партнером України. Глава держави подякував за постійну матеріально-технічну та гуманітарну допомогу, що надає США Україні.

У ході зустрічі з керівництвом та кадетами було обговорено можливість активізації українсько-американської співпраці в оборонній сфері, зокрема щодо проведення спільних навчань та тренінгів.

Під час зустрічі з кадетами академії Президент України поінформував про поточну безпекову ситуацію на Донбасі та відповів на питання кадетів щодо елементів гібридної війни Російської Федерації на Донбасі.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко та Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв разом з представниками делегації України ознайомились із роботою Військової академії США «Вест-Пойнт» та поспілкувались з керівництвом академії.

Також українська делегація провела робочу зустріч з представниками міжнародних інвестиційних інституцій.

У ході зустрічі Глава держави привітав іноземних інвесторів із завершенням процесу розміщення українських суверенних бондів на суму $3 млрд. та подякував за довіру до нашої країни. Він окремо подякував партнерам України з Міжнародного валютного фонду, Світового банку, з Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку, які надають вагому підтримку поточним реформам в Україні.