Новини

18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Дяілог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше
17 січня 2019, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 14:10

Комітет з питань євроінтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів

докладніше
17 січня 2019, 14:03

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 березня 2013, 14:19

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У березні 2013 року продовжувалися зустрічі інтернів Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2012-2013 років з українськими державними та політичними діячами

 

Народний депутат Віктор Пинзеник наголосив на важливості удосконалення податкового законодавства України, оскільки чинне законодавство, на його думку, створює інвесторам нерівні умови.

В.Пинзеник зазначив, зокрема, що ним внесено на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування пільгового оподаткування інвестиційних проектів) (реєстр. № 1227), який передбачає скасування можливості вексельної сплати окремими суб’єктами господарювання податку на додану вартість. Крім цього, документ містить пропозицію скасувати чинну норму, відповідно до якої прибуток, отриманий від реалізації інвестиційних проектів суб'єктами господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки, схвалених відповідно до Закону "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць", оподатковується за нульовими або пільговими ставками.

За словами народного депутата, ним внесено також законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування норми про запровадження фінансових векселів) (реєстр. №1222). Документом пропонується скасувати чинну норму щодо запровадження фінансових векселів, які посвідчують зобов’язання установи з метою оформлення наявної заборгованості. В.Пинзеник наголосив також, що прийняття законопроекту дозволить посилити керованість бюджетною ситуацією та усунути додаткові можливості для нарощування державного боргу.

Народний депутат Вадим Колесніченко, характеризуючи Закон "Про засади державної мовної політики", зазначив, зокрема, що цей документ покликаний врахувати пропозиції провідних міжнародних, національних та наукових інституцій щодо стандартів прав людини. За словами народного депутата, закон розроблено з метою збалансування інтересів різних мовних груп України, забезпечення розвитку й належного функціонування державної мови, при збереженні регіональних мов або мов меншин.

Народний депутат VI скликання Остап Семерак, випускник Програми стажування 1995-1996 рр., розповідаючи про бюджетне законодавство держави, зазначив, зокрема, що ним було ініційовано зміни до Бюджетного кодексу та Закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо використання коштів від приватизації ВАТ "Укртелеком" для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення та фінансування центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Інформацію підготовлено за участі інтернів Програми сприяння