Новини

16 січня 2019, 18:45

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради розглянув пропозиції до порядку денного десятої сесії Верховної Ради восьмого скликання

докладніше
16 січня 2019, 18:40

Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує підтримати законопроект про мораторій на експорт дров паливних

докладніше
16 січня 2019, 18:30

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики підбив підсумки роботи протягом дев’ятої сесії, затвердив плани на наступну і розглянув низку поточних питань

докладніше
16 січня 2019, 18:25

І.Геращенко: Розраховуємо, що Словаччина під час головування в ОБСЄ приділятиме особливу увагу гуманітарним та безпековим питанням на Донбасі та у Криму

докладніше
16 січня 2019, 14:02

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
16 січня 2019, 10:21

Комітет з питань охорони здоров'я обрав Сергія Мельничука головою підкомітету з питань боротьби з корупцією та кадрової політики в охороні здоров’я

докладніше
16 січня 2019, 10:16

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів

докладніше
16 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 січня

докладніше
15 січня 2019, 18:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії

докладніше
15 січня 2019, 18:25

«Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби – повинні нагадувати світові, що «Щедрик» – це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше
15 січня 2019, 18:15

Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США і країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії»

докладніше
15 січня 2019, 18:01

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
15 січня 2019, 17:39

Українськими колядками привітали парламентаріїв з різдвяними святами студенти Києво-Могилянської Академії

докладніше
15 січня 2019, 16:57

Експозицію «Світовий тріумф «Щедрика» – 100 років культурної дипломатії України» до 100-річчя ухвалення Закону УНР про культурну промоцію України відкрив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 грудня 2018, 12:19

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації розглянула підсумки малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі”

Відбулася робоча нарада Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, у якій взяли участь народні депутати, керівництво Фонду державного майна України, МЕРТу, Ощадбанку, Укрексімбанку та відповідальні працівники Мінюсту, СБУ, Адміністрації Держспецзв’язку. 

На засіданні були розглянуті підсумки малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі».

Як зазначив у презентаційній доповіді перший заступник МЕРТ Максим Нефьодов - перші торги з продажу об’єктів малої приватизації на електронних аукціонах через операторів електронних майданчиків на базі електронної торгової системи «ProZorro.Продажі» відбулися у серпні 2018 року. Він наголосив на перевагах електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, оскільки це дає змогу забезпечити прозорий і швидкий механізм продажу та дозволяє встановити ринкові ціна на об’єкти приватизації, крім того, створює додаткові механізми для економічного зростання.

За інформацією М.Нефьодова, станом на 20 грудня 2018 року відбулося 443 успішних електронних аукціони з продажу об’єктів малої приватизації. Ціна продажу об’єктів становила понад 546 мільйонів гривень, з яких 287 мільйонів гривень – це надходження від приватизації об’єктів державної власності і 260 мільйонів гривень – комунального майна.

«Загалом на сайті електронної торгової системи оголошено близько 1,5 тисяч аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації із загальною стартовою ціною 1,5 мільярди гривень», - зазначається у доповіді.

Учасники наради заслухали інформацію ФДМУ щодо відмови у задоволенні позову до ТОВ «ЕСУ» (про розірвання договору купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ «Укртелеком» і повернення цього пакету акцій у державну власність).

У ході засідання зазначалося, що останнім рішенням Господарського суду міста Києва від 07.11.2018 було відхилено позов Фонду держмайна про розірвання приватизаційного договору купівлі-продажу контрольного пакета акцій Укртелекому і стягнення 81,9 млн дол. США пені за прострочення виконання зобов'язання із внесення інвестицій.

Фонд держмайна повідомив під час наради, що 13.12.2018 до Північного апеляційного господарського суду подана апеляційна скарга. Ухвалою суду призупинено дію рішення господарського суду міста Києва від 07.11.2018 та призначене судове засідання на 6 лютого 2019 року.

Перший заступник голови Комісії наголосив на підтримці позиції, наведеної в апеляційній скарзі Фонду держмайна.

На робочій нараді Спеціальної контрольної комісії була розглянута інформація щодо загрози зриву приватизації державного пакету акцій ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

Член Комісії О.Дубінін доповів щодо ситуації з підприємством і наголосив на незадовільному виконанні попереднього Рішення Комісії від 21.09.2017 та 12.07.2018 Фондом державного майна України, Генпрокуратурою, Мінюстом, керівництвом ПАТ «ЗАлК».

Представник ФДМУ повідомив про необхідність зміни діючого менеджменту у зв’язку з невиконанням завдання щодо відновлення основного виробництва в окремих цехах підприємства. Було акцентовано увагу на необхідність захисту державних інтересів в Міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних спорів стосовно претензій до ПАТ «ЗАлК» від компаній «Emergofin B.V.» та «Velbay Holdings LTD» (дочірні підприємства ОК «РусАл») до держави України на загальну суму близько 830 мільйонів доларів США.