Новини

18 грудня 2018, 22:31

«Ми розраховуємо на підтримку США і на їхні дипломатичні зусилля у звільненні українських моряків», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

докладніше
18 грудня 2018, 18:06

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 грудня 2018, 17:09

Комітет з питань європейської інтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)

докладніше
18 грудня 2018, 16:30

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект календарного плану проведення десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
18 грудня 2018, 16:28

Комітет з питань інформатизації та зв'язку рекомендує підтримати у першому читанні зміни до Податкового та Митного кодексів у зв’язку з прийняттям Закону «Про електронні довірчі послуги» (відео)

докладніше
18 грудня 2018, 15:57

В рамках співпраці груп з міжпарламентських зв’язків відбулося відкриття експозиції «Планета Земля - Єдина: Україна-Індія»

докладніше
18 грудня 2018, 15:34

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розгорнуто експозицію «Чорнобиль – територія змін»

докладніше
18 грудня 2018, 14:10

«Охорона нематеріальної культурної спадщини України є одним з головних чинників сталого розвитку», - голова Комітету Микола Княжицький

докладніше
18 грудня 2018, 14:05

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 грудня 2018, 10:30

Генеральна Асамблея ООН ухвалила ініційовану Україною резолюцію «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, районів Чорного та Азовського морів», - А.Парубій

докладніше
18 грудня 2018, 09:55

Ірина Геращенко: «Українська сторона у ТКГ наполягає на звільненні заручників та політв’язнів Кремля до Нового року»

докладніше
18 грудня 2018, 09:15

«Захоплені 25 листопада українські військовослужбовці - це військовополонені, і ми вимагаємо від Росії їх негайного звільнення без всяких передумов і обмінів», - наголосила І.Геращенко під час прес-конференції «Надання адвокатської допомоги українським військовополоненим морякам»

докладніше
18 грудня 2018, 09:07

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 грудня

докладніше
17 грудня 2018, 18:56

17 грудня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко привітала українців із створенням Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та відзначила лідерську роль Президента Порошенка у цьому процесі

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 листопада 2018, 14:06

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, народний депутат Борислав Береза, відкриваючи засідання комісії 15 листопада, повідомив, що для перевірки відомостей про напади на Катерину Гандзюк, ТСК планувала заслухати Голову Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського міського голову, Голову Херсонської обласної ради, однак вони на засідання не прибули.

«Ще вчора були всі готові приїхати, але сьогодні не приїхали. Вони офіційно відповіли, що займаються питаннями опалювання в регіоні. І тому ще важливішою є наша поїздка до Херсона», - зазначив Б.Береза.

Не прибула на засідання ТСК і представник потерпілих – адвокат Закревська Є.О.

Голова Комісії наголосив: «Ми не хочемо влазити в чиюсь компетенцію, але, якщо ми не будемо отримувати всю інформацію, то ми будемо це оприлюднювати і називати прізвища тих, хто не дає інформацію і хто саботує нашу ТСК».

Тимчасова слідча комісія прийняла рішення про проведення виїзного засідання ТСК для перевірки відомостей про напади на К.Гандзюк 29-30 листопада у Херсоні.

Члени Комісії також визначилися щодо порядку розгляду справ про напади на інших громадських активістів.

Секретар ТСК народний депутат Олена Сотник повідомила: «Громадські правозахисні організації запропонували список, який містить близько 400 епізодів нападів на громадських активістів. Вони також запропонували ТОП-10 найбільш резонансних справ із цього даного списку».


Голова Тимчасової слідчої комісії зазначив: «Комісія фізично не зможе розглянути всі справи щоб звітувати у лютому 2019 року».

Під час обговорення даного питання було запропоновано більш детально розглянути п’ять-десять найбільш резонансних справ, відібравши їх за регіональним (географічним) принципом.

Комісія прийняла рішення, що буде заслуховувати інформацію про хід розслідування справ про напади на громадських активістів у наступних п’яти регіонах: Херсон, Одеса, Харків, Сєвєродонецьк, а також Київ та Київська область.

Присутні на засіданні представники СБУ та Національної поліції закликали членів ТСК та усіх присутніх, якщо їм відома якась інформація, що може зацікавити слідство у справах К.Гандзюк та щодо нападів на інших активістів, надавати її встановленому законом порядку.

Б.Береза у свою чергу закликав правоохоронні органи до співпраці, оскільки: «Якби усі правоохоронні органи добре виконували свої обов’язки, то не було б цієї ТСК».

Начальник Головного слідчого управління СБУ генерал-майор юстиції Григорій Остафійчук наголосив на подальшому розгляді справи К.Гандзюк на засіданні Тимчасової слідчої комісії у закритому режимі, оскільки розслідування ще не завершене і публічне розголошення інформації може зашкодити слідству.

Члени ТСК підписали зобов’язання про нерозголошення даних оперативно-розшукової діяльності чи досудового слідства і приступили до заслуховування у закритому режимі присутніх на засіданні представників Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Національної поліції України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадських організацій.