Новини

22 січня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Соборності України

докладніше
21 січня 2019, 10:30

У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулося засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо земельної реформи

докладніше
21 січня 2019, 10:12

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підбив підсумки своєї законодавчої роботи протягом дев’ятої сесії

докладніше
18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Діялог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 липня 2018, 09:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»

 

Сьогодні у «Голосі України»:

·    Доставка україномовної преси має коштувати дешевше

·    Запобігти глобальним змінам клімату

· Наші перемоги. Сьогодні — четверта річниця визволення Слов’янська і Краматорська

 

 Доставка україномовної преси має коштувати дешевше

Вікторія Сюмар, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації:

— Ми вирішили піти шляхом не квот, не заборон, а стимулювання. Ми простимулюємо переходити пресу на українську мову, якщо її доставка коштуватиме дешевше. Продовживши розгляд блоку питань інформаційної політики, народні депутати 228 голосами ухвалили за основу законопроект «Про мораторій на підняття тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей» (№7291). Мораторій пропонується встановити тимчасово — на три роки, на час особливого періоду.

Співавтор законопроекту — голова Комітету з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар — наголосила, що цей законопроект покликаний стимулювати розвиток саме україномовних друкованих видань. Адже в українській глибинці — далеких селах — нерідко саме газети є єдиним джерелом інформації. А на територіях поблизу лінії розмежування на Донбасі подекуди «ловлять» лише російські телеканали, нашпиговані ворожою пропагандою. «У нас складається критична ситуація з друкованою пресою — з одного боку, постійно зростають ціни на папір, а монополістом з постачання паперу є Росія», — зауважила В. Сюмар. За її словами, «Укрпошта» за останні чотири роки підвищила тарифи на доставку друкованих видань на 165%, і хоче й надалі їх збільшувати.

«Це захист України перед інформаційними атаками ворога», — наголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/304837)

 

Запобігти глобальним змінам клімату

«Тема нинішніх слухань дуже актуальна. Тим паче з огляду на саміт Україна—ЄС, який відбудеться вже наступного тижня. Нині в ЄС головує Австрія, яка ключовими питаннями свого головування обрала кліматичні зміни та екологічну проблематику», — наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, відкриваючи вчорашні парламентські слухання: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олег Недава, секретар комітету Остап Єднак, перший заступник голови комітету Анатолій Дирів. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/304868)

 

Наші перемоги. Сьогодні — четверта річниця визволення Слов’янська і Краматорська

Пригадаймо: 5 липня 2014-го бійці-розвідники 2-го батальйону Нацгвардії над міськрадою Слов’янська встановили український прапор. Більшість бойовиків втекли вночі. Окремі групи намагалися прорватися через блокпости сил АТО та були знищені. У містах вони залишили численні докази причетності Росії, зокрема зброю російського виробництва, документи й посвідчення. Того ж дня передові сили Нацгвардії увійшли до Краматорська. Першими — розвідники й сапери, за ними — інші військові підрозділи. Визволення міст, що майже три місяці перебували під ворожою окупацією, стало черговою перемогою над сепаратистськими бандформуваннями. У визволених містах поступово налагоджувалось мирне життя, запрацювали комунальні та соціальні служби.

Від жовтня 2014 року Краматорськ оголошено тимчасовим центром Донецької області, де розміщена Донецька обласна військово-цивільна адміністрація. У липні 2014-го, крім Слов’янська і Краматорська, українські військові визволили від проросійських бойовиків Костянтинівку, Дружківку, Бахмут. (читайте у «Голосі України» на 7 стр. >>> article/304849)

 

Повний випуск «Голосу України» від 05.07.2018 читайте на сайті http://www.golos.com.ua